Pirkimo, užsakymo, pristatymo ir grąžinimo taisyklės

Dėl globalaus medžiagų trūkumo ir sparčiai didėjančių rinkos kainų pasiūlymas (oferta) nėra įpareigojantis Pardavėją. Pardavėjas turi teisę keisti kainą, medžiagas ir atlikimo terminus iki Prekių gamybinių brėžinių (jei tokių yra) rašytinio dvišalio suderinimo arba Pirkimo-pardavimo sutarties ir Užsakymo pasirašymo (jeigu Prekių gamybinių brėžinių nėra).

Prekių grąžinimas

10.1. Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis LR vyriausybės nutarimu Nr. 738 ,,Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“ (galioja nuo 2014-07-29) bei vadovaujantis CK straipsniuose 6.22810 ir 6.22811 nustatyta tvarka (galioja nuo 2015-01-01).

10.2. Jei Pirkėjas atsisako prekės(ių) pirkimo-pardavimo sutarties, kaip tai numato Taisyklių 4.2. p., prekės grąžinamos per 14 dienų nuo Pirkėjo pranešimo raštu apie pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymą.(4.2. punkte yra nurodytos grąžinimo sąlygos ir apmokėjimai)

10.3. Prekės, kurių Pirkėjui nepatinka forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas (išskyrus Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas išimtis), keičiami ir priimami iš pirkėjo per 14 d. terminą nuo prekių pristatymo dienos. Prekė(ės) grąžinamos Pirkėjo sąskaita ir vadovaujantis 4.2 punktu

10.3.1. Už daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu prekė nėra sukomplektuota ir tinkamai supakuota, Pardavėjas nepriima grąžinamo daikto.

10.3.2. Prekės nebus priimamos atgal, jei buvo naudojamos ir/arba buvo sugadintos ir/arba prarado prekinę išvaizdą (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais).

Baldai pagal individualius užsakymus, čiužiniai, pagalvės, patalynė yra negrąžinami dėl higienos reikalavimų.
Interjero detalės ir kitos prekės kurios nepatenka į higienos reikalavimų kategoriją grąžinamos per 14 d.

Prekių pristatymas

Prekių pristatymo kaina ir sąlygos yra derinamos individualiai, pokalbio metu. Pirkėjas taip pat turi galimybę atsiimti prekes pats arba pasamdyti tam kitą įmonę.

Jei, nepaisant visų Tiekėjo atsargumo priemonių, Svetainėje pateikiama neteisinga kaina, ypač akivaizdžiai neteisinga kaina, dėl sistemos klaidos, Tiekėjas neprivalo pristatyti Produkto už neteisingą kainą, net jei užsakymas yra patvirtintas. Tokiais atvejais Tiekėjas pasiūlo pristatyti Produktą už teisingą kainą, kurią žinodamas Klientas gali atsisakyti pirkimo. Pirkėjas gali pasinaudoti šia atsisakymo teise nenurodydamas priežasčių.

Prekės, kurias ‘turime vietoje’ suruošiame atsiėmimui arba išsiunčiame per 1-3 d. d. nuo apmokėjimo gavimo.

Prekės, pažymėtos ‘išankstinis užsakymas’ žymėjimais, pristatymas užtrunka skirtingais terminais bei gali užtrukti.

Reprodukcijų išankstiniai užsakymai pagaminami ir pristatomi per 14 darbo dienų.

Baldų gamyba ir užsakymas

Gaminant baldus pagal individualius užsakymus, projektuojame nemokamai. Preliminariam projektui gauti, prašome nurodyti reikalingą informaciją (matmenys, medžiagos, poreikis).

Paskaičiuojama preliminari kaina pagal pateiktus duomenis. Prieš gaminant baldus, visada papildomai išmatuojame objekto patalpas, kad užtikrinti kokybišką darbą. Objekto išmatavimo paslauga kainuoja 50 Eur (projektuotojo vizitas), kuri užskaitoma prie avansinio mokėjimo dalies užsakant baldus. Neužsakius baldų mokestis už projektuotojo vizitą lieka pardavėjui.

Kaina skaičiuojama su atvežimo, užnešimo ir montavimo darbais miesto ribose, su PVM, jeigu nesusitariama iš anksto kitaip. Projektuojant baldus visos detalės labai svarbios, todėl kaina gali keistis suderinus detalų projektą ir medžiagų aptarimą. Pirminis pasiūlymas yra preliminarus. Dėl globalaus medžiagų trūkumo ir sparčiai didėjančių rinkos kainų pasiūlymas (oferta) nėra įpareigojantis Pardavėją. Pardavėjas turi teisę keisti kainą, medžiagas ir atlikimo terminus iki Prekių gamybinių brėžinių (jei tokių yra) rašytinio dvišalio suderinimo arba Pirkimo-pardavimo sutarties ir Užsakymo pasirašymo (jeigu Prekių gamybinių brėžinių nėra). Galutinės baldų gamybos sąlygos užtvirtinamos sutartimi.

Gamybos terminas ~4-6 savaitės (užfiksuojama sutartimi suderinus individualiai).


Dėl kilusių klausimų prašome rašyti į info@namu-magija.lt arba skambinti +37062675953.