Prekių pristatymo ir grąžinimo taisyklės

Dėl globalaus medžiagų trūkumo ir sparčiai didėjančių rinkos kainų pasiūlymas (oferta) nėra įpareigojantis Pardavėją. Pardavėjas turi teisę keisti kainą, medžiagas ir atlikimo terminus iki Prekių gamybinių brėžinių (jei tokių yra) rašytinio dvišalio suderinimo arba Pirkimo-pardavimo sutarties ir Užsakymo pasirašymo (jeigu Prekių gamybinių brėžinių nėra).

Prekių grąžinimas

10.1. Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis LR vyriausybės nutarimu Nr. 738 ,,Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“ (galioja nuo 2014-07-29) bei vadovaujantis CK straipsniuose 6.22810 ir 6.22811 nustatyta tvarka (galioja nuo 2015-01-01).

10.2. Jei Pirkėjas atsisako prekės(ių) pirkimo-pardavimo sutarties, kaip tai numato Taisyklių 4.2. p., prekės grąžinamos per 14 dienų nuo Pirkėjo pranešimo raštu apie pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymą.(4.2. punkte yra nurodytos grąžinimo sąlygos ir apmokėjimai)

10.3. Prekės, kurių Pirkėjui nepatinka forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas (išskyrus Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas išimtis), keičiami ir priimami iš pirkėjo per 14 d. terminą nuo prekių pristatymo dienos. Prekė(ės) grąžinamos Pirkėjo sąskaita ir vadovaujantis 4.2 punktu

10.3.1. Už daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu prekė nėra sukomplektuota ir tinkamai supakuota, Pardavėjas nepriima grąžinamo daikto.

10.3.2. Prekės nebus priimamos atgal, jei buvo naudojamos ir/arba buvo sugadintos ir/arba prarado prekinę išvaizdą (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais).

Baldai pagal individualius užsakymus, čiužiniai, pagalvės, patalynė yra negrąžinami dėl higienos reikalavimų.
Interjero detalės ir kitos prekės kurios nepatenka į higienos reikalavimų kategoriją grąžinamos per 14 d.

Prekių pristatymas

Prekių pristatymo kaina ir sąlygos yra derinamos individualiai, pokalbio metu. Pirkėjas taip pat turi galimybę atsiimti prekes pats arba pasamdyti tam kitą įmonę.

Prekės, kurias ‘turime vietoje’ suruošiame atsiėmimui arba išsiunčiame per 1-3 d. d. nuo apmokėjimo gavimo.

Prekės, pažymėtos ‘išankstinis užsakymas’ žymėjimais, pristatymas užtrunka skirtingais terminais bei gali užtrukti.

Reprodukcijų išankstiniai užsakymai pagaminami ir pristatomi per 14 darbo dienų.


Dėl kilusių klausimų prašome rašyti į info@namu-magija.lt .