M&K Foam

Renkantis baldus, derėtų įvertinti audinio charakteristikas.

Vienas iš pagrindinių kriterijų, kurį verterėtų įvertinti, tai audinio tvirtumas. Audinio tvirtumas arba kitaip vadinamas atsparumas dėvėjimuisi yra nustatomas pasaulyje pripažintu audinio trinties testu. Asmeninio naudojimo baldams trinties reikalavimai yra žymiai mažesni (priimtina norma >5 000 ciklų), nei visuomeninės paskirtiems baldams (priimtina norma >25 000 ciklų).

Tai pat, vienas iš kriterijų į kurį vertėtų atsižvelgti renkantis baldų audinį yra pumpuravimosi arba dar kitaip vadinamas pilingo testas. Šiuo testu nustatoma kaip audinys yra atsparus pūko ant audinio paviršiaus susidarymui dėl trinties. Atsparumo pumpuravimuisi rezultatai įvertinami balais nuo 1 iki 5: 1 reiškia, kad audinys yra linkęs pumpuruotis, 2 – įvairaus dydžio pūkeliai susidaro daugelyje audinio vietų, 3 – pūkelių susidaro vidutiniškai, 4 – nežymus pūkelių susidarymas ir  5 – pūkeliai nesusidaro. Visuomeninio naudojimo baldams rekomenduotina pumpuravimosi testo reikšmė yra nuo 4 iki 5.

1 audinio kategorija

2 audinio kategorija

3 audinio kategorija

4 audinio kategorija

5 audinio kategorija

5 audinio kategorija. Fargotex Atelier

7 audinio kategorija. Fargotex Atelier

Audinių nuotraukos internete yra iliustracinio pobūdžio, ir gali skirtis nuo realaus vaizdo dėl skirtingų ekranų raiškų, esant skirtingui apšvietimui, ir pan.

Kviečiame Jus į salonus, apžiūrėti realius audinių pavyzdžius.