IŠPARDUOTA

Korpusas KE

771,00 1969,00 

Pildant užsakymą pastabose prašome nurodyti pasirinktą audinio numeriuką. Taip pat, pqapildomai užsisakyti kojeles – kojelių kodą. Po užsakymo gavimo – su Jumis susisieksime asmeniškai.

Produkto kodas: N/A Kategorijos: , , Žymos: ,

Aprašymas

Modelio konstrukcija yra tvirtas ir stabilus korpusas. Modelis Korpusas Elektro yra su integrutomis TFK spyruoklėmis ir integruotomis elektriniu rėmu. Gali būti komplektuojama su galvūgaliais, arba naudojamas kaip atskira lova, pagal individualius poreikius. Turi tolygų, elektrinį aukščio reguliavimą galvos ir kojų poilsio zonose, su išlaikymo fuckjia (su galimybe sumažinti patiems, nenaudojant jėgos). Gali būti su laidiniu arba belaidžiu reguliavimo pulteliu. Standartiškai įmontuotas modulis su galimybe valdyti stovą naudojant išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį. Platus audinių pasirinkimas. Turi būti komplekuojama su lateksiniu arba putų čiužiniu, pritaikytas naudoti su mūsų čiužiniais. Korpusas turi būti naudojamas su kojelėmis. Jeigu reikalingas nestandartiniai matmenys – orašome susisiekti asmeniškai.

Audinius rinkitės čia arba atvykite į mūsų saloną: https://namu-magija.lt/audiniai/
Renkantis korpusą su kojelėmis, jas reiktų išsirinkti ir užsisakyti papildomai čia: https://namu-magija.lt/prekes/miegamojo-baldai/susikurkite-savo-lova/kojeles/

Lovoms iki 100 cm pločio, reikalingos 4 vnt. kojelių.
Lovoms nuo 120 cm pločio, reikalingos 4 vnt. kojelių + 4 vnt. vidinių.

Papildoma informacija

Pakėlimo reguliavimas

Belaidis pultelis, Laidinis pultelis

Lovos dydis

100 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm, 200 x 200 cm, 80 x 200 cm, 90 x 200 cm

Audinys

1 kategorija, 2 kategorija, 3 kategorija, 4 kategorija, 5 kategorija, 6 kategorija