IŠPARDUOTA

Korpusas KES

551,00 1315,00 

Pildant užsakymą pastabose prašome nurodyti pasirinktą audinio numeriuką. Jei renkatės korpusą ant kojelių – kojelių kodą. Po užsakymo gavimo – su Jumis susisieksime asmeniškai.

Produkto kodas: N/A Kategorijos: , , Žymos: ,

Aprašymas

Modelio konstrukcija yra tvirtas ir stabilus korpusas. Modelis Korpusas Elektro Samurai yra su integruotomis grotelėmis (su pavaromis) su tolygiu reguliavimu galvos ir kojų srities. Gali būti komplektuojama su galvūgaliai, pagal individualius poreikius. Gali būti su laidiniu arba belaidžiu reguliavimo pulteliu. Grotelių rėmas, tiesios spyruoklinės juostos ir laikančiosios juostos pagamintos iš beržo medienos. Platus audinių pasirinkimas. Dėl besilankstančių grotelių, turėtų būti derinamas su lateksiniu arba čiužiniu iš putų. Spyruokliniai čiužiniai nėra tinkami. Platus kojelių pasirinkimas. Jeigu reikalingi nesatndartiniai matmenys, arba modulis su galimybe valdyti groteles iš planšetinio kompiuterio ar telefono – susisiekite asmeniškai.

Audinius rinkitės čia arba atvykite į mūsų saloną: https://namu-magija.lt/audiniai/
Renkantis korpusą su kojelėmis, jas reiktų išsirinkti ir užsisakyti papildomai čia: https://namu-magija.lt/prekes/miegamojo-baldai/susikurkite-savo-lova/kojeles/

Lovoms iki 100 cm pločio, reikalingos 4 vnt. kojelių.
Lovoms nuo 120 cm pločio, reikalingos 4 vnt. kojelių + 4 vnt. vidinių.

Papildoma informacija

Pakėlimo reguliavimas

Belaidis pultelis, Laidinis pultelis

Lovos kojelės

be kojelių, su kojelėmis

Lovos dydis

100 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm, 200 x 200 cm, 80 x 200 cm, 90 x 200 cm

Audinys

1 kategorija, 2 kategorija, 3 kategorija, 4 kategorija, 5 kategorija, 6 kategorija