IŠPARDUOTA

Korpusas KS-RBT

591,00 990,00 

Pildant užsakymą pastabose prašome nurodyti pasirinktą audinio numeriuką. Jei renkatės korpusą ant kojelių – kojelių kodą. Po užsakymo gavimo – su Jumis susisieksime asmeniškai.

 

Aprašymas

Modelio konstrukcija yra tvirtas ir stabilus korpusas. Modelio grotelės yra metalinio rėmo, tvirtinamos lanksčiuose amartizuojančiuose amortizatoriuose trigubuose laikikliuose, kurios yra pritvirtinamos prie korpuso. Laikikliai yra iš kaučiuko ir gumos mišinio, kurie laikui bėgant nesukietėja, negirgžda. Papildomai pečių (standartiškai) ar kitose zonose galima išsiformuoti kietumo zonas. Grotelių pakėlimas su dujiniais pakelėjais yra pritvirtinami prie korpuso ir grotelių. Grotelės į patalynės dėžę atsidaro iš šono. Gali būti komplektuojama kartu su prie korpuso tvirtinamu galvūgaliu pagal individualius poreikius. Korpusui būdingi siauri šonai. Galima rinktis iš plataus audinių asortimento. Rekomenduojame komplektuoti su mūsų siūlomais čiužiniais, kad išgauti aukščiausią ir geriausią komfortą. Gali  būti su arba be kojelių. Jei reikalingi nestandartiniai matmenys, prašome susisiekti asmeniškai.

Audinius rinkitės čia arba atvykite į mūsų saloną: https://namu-magija.lt/audiniai/

Renkantis korpusą su kojelėmis (labiausiai tinkamas variantas nurodytas nuotraukose, bet galima komplektuoti ir kitas, jas reiktų išsirinkti ir užsisakyti papildomai čia: https://namu-magija.lt/prekes/miegamojo-baldai/susikurkite-savo-lova/kojeles/

Korpuso dydžiui iki 100 cm reikalinga 4 vnt. kojelių + 1 vnt. vidinių.
Korpuso dydžiui nuo 120 cm reikalinga 4 vnt. kojelių + 2 vnt. vidinių.

Papildoma informacija

Lovos kojelės

be kojelių, su kojelėmis

Lovos dydis

100 x 200 cm, 120 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm, 200 x 200 cm, 80 x 200 cm, 90 x 200 cm

Audinys

1 kategorija, 2 kategorija, 3 kategorija, 4 kategorija, 5 kategorija, 6 kategorija