Lova BOX 171

1209.00 1634.00 

Į kainą neįskaičiuotas antrasis čiužinys ir antčiužinis. Čiužinys ir antčiužinis sukomplektuojami individualiai!
Prašome kreiptis asmeninei konsultacijai, arba suformuoti užsakymą ir mes su Jumis susisieksime asmeniškai.

Aprašymas

Kontinentinės (Continental) tipo lovos susideda iš trijų atskirų čiužinių sluoksnių, suteikiant idealią atramą ir komfortą Jūsų kūnui.

Ši unikali lova, apdovanota ĮKVĖPIMAI 2016 apdovanojimu, susideda iš korpuso su kojelėmis ir galvūgalio. Tai klasikinė, patogi, elegantiška kontinentinė lova su apvalintais kampais, aptraukta gobelenu, su audinių pasirinkimo gausa, medinis korpusas su integruotu Bonnel spyruoklių čiužiniu. Čiužinys ir intarpas iš atitinkančio audinio. Kojeles galima rinktis iš kelių spalvų. Elegantiško galvūgalio dėka, lova suteiks charakterio bet kokiam miegamajam.

Parodomajame rinkinyje matote:

Pagrindas: Box 171 lova su pasirinktu audiniu aptrauktu ant medinio korpuso kuriame yra Bonnell spyruoklės. Pagrindo kainą sudaro bazė, galvūgalis ir kojelės. Galvūgalio galinė pusė yra aptraukta gobelenu.
Čiužinys: MOLI H2 – čiužinio šerdis yra 7-pusinių Punktoflex kišeninių spyruoklių, iš abiejų pusių padengtu poliuretano putom. Užvalkalas nedygsniuotas. Čiužinio kampai užapvalinti.
Antčiužinis: MOLINA WIN MAX K – su didelio atsparumo Kaltschaum putomm 6 cm storio, šonai apmušalinio audinio ir viršus iš abiejų pusių Tencel dygsniuotu audiniu 200g/m2 medvilnės vilnos. Suapvalingti pertvarų kampai. Intarpo įdėklas papildomai susideda iš labai elastingų Kaltschaum putų. Standartinės medinės kojelės yra įskaičiuotos į kainą.

Šis lovos 171 modelis yra pilnai išpildomas tik su aukščiau paminėtais Moli čiužiniu ir Molina antčiužiniu.

Platus audinių pasirinkimas. Audinius rinkitės čia: https://namu-magija.lt/audiniai/