Vaikiški čiužiniai

Vardas  
El. paštas  
Užklausa  

Miegas yra ypač svarbus vaikams. Kūdikiai gali miegoti iki 20 valandų per dieną, o ikimokyklinio amžiaus vaikams vis dar reikia ir pietų miego.

Miegas yra labai svarbus kiekvieno jauno žmogaus vystymuisi, todėl pasirūpinkite, kad būtų sukurtos optimalios sąlygos sveikam poilsiui.

Mūsų čiužiniai vaikams yra iš latekso, ypač elastingų putų.

Kai kurie čiužiniai turi teigiamą Motinos ir vaiko instituto atestatą Nr. Op-4233.

Kviečiame į mūsų salonus, įvertinti kokybės ir užsisakyti

gallery/baby talalay natural

„Latex Talalay Natural“ užtikrina optimalų lankstumą ir labai gerą ventiliaciją. Čiužinys puikiai tinka vaiko anatominei struktūrai.

 

Čiužinio įdėklas – 7 cm, 100 % natūralaus latekso Talalay. Talalay, tai patentuota latekso gamybos technologija, kurios rezultatas yra ypatingos kokybės, atvirų molekulių, pralaidus orui lateksas. Šis lateksas gaminamas pagal specialią technologiją (temp.-30 C), leidžiančia jo svoriui tolygiai pasiskirstyti.

Latekso tankis apie 83 kg / m3

 

Užvalkalai:
Alergik - perdygsniuotas antialerginiu poliesteriniu sluoksniu 200 g/m 2 .
Amicor - pagamintas iš audinio (76 % Amicor, 33 % poliamidas), perdygsniuotas antialerginiu poliesteriniu sluoksniu 400 g/m 2 . Užvalkalo sudėtyje esantis Amicor pluoštas turi antibakterinių ir antigrybelinių savybių. Šio pluošto sudėtyje yra kenksmingus mikroorganizmus neutralizuojančių preparatų. Užvalkale yra užtrauktukas, kuris leidžia jį nuimti ir skalbti iki 60º C temperatūroje. Tai užtikrina optimalią miego higieną. Užvalkalas išsaugo savybes iki 200 skalbimų.


Galimi išmatavimai: 60×120 cm, 70×140 cm.
Čiužinio aukštis – apie 9 cm.

Baby Talalay Natural

gallery/amelka

Vaikiško čiužinio įdėklas – rėmas iš klijuotų 8 mm lapuočių drožlių plokštės. Iš abiejų pusių padengtas AIR pluoštu – PES sluoksnio ir PCV sluoksnio kombinacija. Itin patvarus, puikiai praleidžia orą, labai greitai išgaruoja drėgmė, turi antialerginių savybių ir yra labai elastingas.

 

Užvalkalas pagamintas iš Amicor audinio (76 % Amicor, 33 % poliamidas), perdygsniuotas antialerginiu poliesteriniu sluoksniu 400 g/m 2 . Užvalkalo sudėtyje esantis Amicor pluoštas turi antibakterinių ir antigrybelinių savybių. Šio pluošto sudėtyje yra kenksmingus mikroorganizmus neutralizuojančių preparatų. Užvalkale yra užtrauktukas, kuris leidžia jį nuimti ir skalbti iki 60º C temperatūroje. Tai užtikrina optimalią miego higieną. Užvalkalas išsaugo savybes iki 200 skalbimų.


Čiužinys „Amelka“ turi teigiamą Motinos ir vaiko instituto atestatą Nr. Op-4233.


Galimi išmatavimai: 60×120 cm, 70×140 cm.
Čiužinio aukštis – apie 7 cm.

Amelka

gallery/junior 10

Čiužinio įdėklas – 10 cm ypač elastingas porolonas Kaltschaum. Ypač elastingas porolonas užtikrina optimalų lankstumą ir labai gerą ventiliaciją. Čiužinys puikiai tinka vaiko anatominei struktūrai.

 

Putų tankis apie 40 kg / m3
Čiužinys siūlomas su užvalkalu iš Exclusive serijos. Tinkamas skalbti temperatūroje iki 60 ° C.

 

Galimi išmatavimai: 80×200 cm, 90×200 cm, 100×200 cm, 120×200 cm, 140×200 cm, 160×200 cm, 180×200 cm, 200×200 cm.
Čiužinio aukštis – apie 12 cm.
Gali būti nestandartinių matmenų pagal užsakymą.

 

Junior 10

Teirautis

gallery/laura max

Čiužinio įdėklas – 6 cm ypač elastingas porolonas Kaltschaum. Ypač elastingas porolonas užtikrina optimalų lankstumą ir labai gerą ventiliaciją. Čiužinys puikiai tinka vaiko anatominei struktūrai. Pritaikytas vaikui iki 3 metų amžiaus.

 

Tankis apie 40 kg / m3

 

Užvalkalai:
Alergik- perdygsniuotas antialerginiu poliesteriniu sluoksniu 200 g/m 2 . Užvalkale yra užtrauktukas, kuris leidžia jį nuimti ir skalbti iki 60º C temperatūroje. Tai užtikrina optimalią miego higieną.


Galimi išmatavimai: 60×120, 70×140 cm.
Čiužinio aukštis – apie 7 cm.

 

Laura Max

gallery/laura super

Čiužinio įdėklas – 8 cm ypač elastingas porolonas Kaltschaum. Ypač elastingas porolonas užtikrina optimalų lankstumą ir labai gerą ventiliaciją. Čiužinys puikiai tinka vaiko anatominei struktūrai. Pritaikytas vaikui iki 3 metų amžiaus.

 

Tankis apie 40 kg / m3


Užvalkalai:
Alergik - perdygsniuotas antialerginiu poliesteriniu sluoksniu 200 g/m 2 . Užvalkale yra užtrauktukas, kuris leidžia jį nuimti ir skalbti iki 60º C temperatūroje. Tai užtikrina optimalią miego higieną.


Galimi išmatavimai: 60×120, 70×140
Čiužinio aukštis – apie 9 cm.

Laura Super

Teirautis