Medicininiai čiužiniai

Vardas  
El. paštas  
Užklausa  

Teirautis

Medicininiai čiužiniai tinkami naudoti ligoninėse, socialinės pagalbos namuose, slaugos namuose ir pan.

 

Čiužinių užvalkalas PU-BW pagamintas iš Sanipur audinio – poliuretano ir medvilnės kombinacijos, iš trijų pusių turi užtrauktuką, galima skalbti iki 60º C temperatūroje.

Audinys nepraleidžia šlapimo ir kraujo, bet oras laisvai cirkuliuoja.

Kviečiame į mūsų salonus, įvertinti kokybės ir užsisakyti

gallery/protect

Čiužinio įdėklas –  profiliuotos 9×9 cm „lašų“ formos T35 putos. Tarp „lašų“ yra tarpai, leidžiantys orui laisvai cirkuliuoti. Tokia konstrukcija neleidžia susidaryti praguloms. Spausdami profiliuoti kubeliai gerina kraujo apytaką, o įdėklo minkštumas ir elastingumas padeda raumenims atsipalaiduoti. Čiužinys prisitaiko tiek prie kūno padėties, tiek prie lovos grotelių.

Putų tankis apie 35 kg / m3

 

Užvalkalas PU-BW pagamintas iš Sanipur audinio – poliuretano ir medvilnės kombinacijos, iš trijų pusių turi užtrauktuką, galima skalbti iki 60º C temperatūroje. Audinys nepraleidžia šlapimo ir kraujo, bet oras laisvai cirkuliuoja. 

Užvalkalas NATURAL pagamintas iš 100% medvilnės. Iš trijų pusių turi užtrauktuką, galima nuimti ir skalbti iki 60º C temperatūroje.

 

Galimi matmenys: 80×200, 90×200, 100×200
Čiužinio aukštis – apie 14 cm.

Protect

gallery/ortoplus

Čiužinio įdėklas – didelio elastingumo 12 cm aukščio Kaltschaum putos.

 

Putų tankis apie 40 kg / m3

 

Galimi matmenys: 80×200, 90×200, 100×200

Čiužinio aukštis – apie 12 cm.

Ortoplus

gallery/varlo plus

Čiužinio įdėklas –  Gdynės Jūros ir tropinės medicinos instituto teigiamą higieninį įvertinimą gavusios putos T25, Kaltschaum putos H2 ir Komfort Soft putos. Putos profiliuotos kubeliais nupjautos piramidės formos: viršuje – 9×9 cm, prie pagrindo – 10,5×10,5 cm dydžio. Yra skirtingo kietumo. Atsižvelgiant į gulinčio asmens svorį, yra galimybė individualiai pritaikyti putų tankį. Vietose, kuriose gali susiformuoti pragulos, kubelius galima profilaktiškai išimti. Atsiradusi tuščia erdvė mažina apkrovą. Oro cirkuliacija šiose vietose – itin gera. Atitinkamai sudėjus kubelius po bet kuriomis kūno dalimis, galima padaryti daugiau tuščių erdvių. Šis čiužinys prisitaiko tiek prie kūno padėties, tiek prie lovos grotelių.

 

Putų tankis apie 25 kg/m3

Padidinto elastingumo Kaltschaum putų tankis apie 40 kg/m3

Komfort Soft putų tankis apie 50 kg/m3

 

Užvalkalas NATURAL pagamintas iš 100% medvilnės. Iš trijų pusių turi užtrauktuką, galima nuimti ir skalbti iki 60º C temperatūroje.

 

Galimi matmenys:  90×200
Čiužinio aukštis – apie 16 cm.

Varlo Plus

Teirautis