Lova BOX 74

413.00 745.00 

Į kainą neįskaičiuotas antrasis čiužinys ir antčiužinis. Čiužinys ir antčiužinis sukomplektuojami individualiai!
Prašome kreiptis asmeninei konsultacijai, arba suformuoti užsakymą ir mes su Jumis susisieksime asmeniškai.

Aprašymas

Kontinentinės (Continental) tipo lovos susideda iš trijų atskirų čiužinių sluoksnių, suteikiant idealią atramą ir komfortą Jūsų kūnui.

Minimalistinis lovos pagrindas susideda iš korpuso su kojelėmis ir galvūgalio. Tai klasikinė kontinentinė lova aptraukta gobelenu, su audinių pasirinkimo gausa, korpuso rėmas ir rėmas pagamintas iš tiesių lentjuosčių. Čiužinys ir intarpas iš atitinkančio audinio. Lovai būdingas geometrinis galvūgalis. Puikiai atrodo moderniuose, subtiliuose miegamuosiuose.

Parodomajame rinkinyje matote:
Pagrindas: Box 74 lova su pasirinktu audiniu aptrauktu ant medinio korpuso kuriame, rėme pagamintame iš tiesių lentjuosčių. Pagrindo kainą sudaro bazė, galvūgalis ir kojelės.
Čiužinys: Ikaria H2 2S K -xx su pasirinktu audiniu, čiužinio šerdis yra 5 besisukančios kišeninės spyruoklės, Silver Active dygsniuotu užvalkalu. Čiužinys sudarytas iš integruotu aukšto elsatingumo Kaltschaum putų, 4cm aukščio. Užvalkalas dygsniuotas Silver Active audiniu dygsniuotu 200g/m2 su medvilnės vilna, o šonai iš pasirinkto audinio.

Yra galimybė užsakyti Ikaria Max čiužinį su  cm antčiužiniu. Dėl kainos teirautis asmeniškai.

Galimi įvairūs kontinentiniai komplektai, pasirenkant dėžės, čiužinius kontinentinėms lovoms, bei antčiužinius.

Platus audinių pasirinkimas. Audinius rinkitės čia: https://namu-magija.lt/audiniai/