Čiužinys vaikiškas Baby Talalay Natural

286.00 345.00 

Išvalyti

Aprašymas

Vaikiškas čiužinys: 7 cm aukščio čiužinys pagamintas iš 100% natūralaus Talalay latekso, kurio pagrindas yra natūrali kaučiukmedžio derva. Lateksas pagamintas pagal „Talalay“ technologiją, užtikrinantis puikų oro srautą ir tobulą kūno palaikymą miegant. „Talalay Natural“ lateksas užtikrina optimalų  elastingumą ir labai gerą ventiliaciją. Čiužinys puikiai tinka anatominei vaiko kūno struktūrai.

Latekso tankis apie 83 kg / m3

Užvalkalas: čiužinį galima rinktis iš dviejų užvalkalų: alergiškas (dygsniuotas antialergine vata 200g / m2) ir „Amicor“ (dygsniuotas antialergine vata 300g / m2). Naudojant užvalkalasą  galima nuimti ir išskalbti, o tai garantuoja optimalią miego higieną.

 

Ypatumai: galimybė pasirinkti vieną iš dviejų  paminėtų „Exclusive“ serijos užvalkalų, šiame čiužinyje naudojamas lateksas yra pagamintas iš 100% natūralaus „Talalay“ latekso ir suteikia puikią atramą bei atitinka aukščiausios klasės gaminių reikalavimus pagal „Oeko-Tex Standard 100“ standartą. Dėl ypatingo gamybos proceso čiužinys visiškai be naftos chemijos produktų, todėl jis yra ekologiškas. Be to, čiužinyje naudojamas lateksas turi „Cradle-to-Cradle Gold“ sertifikatą, kuris patvirtina higieniško ir itin sveiko produkto faktą.

Papildoma informacija

Užvalkalas

Alergik, Amicor

Matmenys

60 x 120 cm, 70 x 140 cm